BioSevia Grow - Büyüme Dönemi

BioSevia Grow - Büyüme Dönemi
Click image for Gallery
  • 43,01TL
  • Vergiler Hariç: 36,45TL

Mevcut Seçenekler:

- +Etiketler: Organik Sıvı Gübreler

BioSevia, organik ve özellikli bir gübredir. Yaklaşık dört yıllık bir süre zarfında araştırmacılar tarafından üzerine çalışılmaktadır ve bitkinin en iyi şekilde yetişmesi için gerekli tüm besinleri içerip içermediğine yönelik defalarca teste tabi tutulmuştur. Bu testler sonucunda Fransa’da ve dünyanın diğer ülkelerinde organik kayıtla ilgili tüm ihtiyaçları karşıladığı sonucuna ulaşılmıştır. 

Özel bileşenlere sahiptir ve mükemmel bir çözünürlük sağlar, bitkiler için emilimi kolaylaştırır.Damla sulama ve toprağın verimlendirilmesinde etkin bir şekilde uygulanmaktadır.Bitkilerin özümseme kapasitesini artırmak ve toprağın kalitesini güçlendirmek üzere  Fulvik asit ve humik asit içermektedir.Ekinlerinize tatlı ve güzel bir lezzet getirir.

BioSevia, "biyoponik” bir gübredir. BioSevia,   toprakta mükemmel sonuç verir ancak, istisnai olarak yalın kök ya da alt katmanlarda olmak üzere hidroponikte de çalışmaktadır. Şüphesiz,  tüm bitki besin maddelerinin bu tür bir büyüme şekline adapte edilmesi mümkün değildir. Genelde, organik besinlerin, toprakta yavaş bir şekilde parçalanması ya da ayrışması için formüle edilirler. Suda, elementlerin bazıları çürüyecek, bu nedenle çözülmeler başlayacak ve sonuçta hoş olmayan kokular ortaya çıkacaktır. Yani, Filtre ve enjektörlerde probleme neden olacaklardır.

Biyoponik olmak için, bitki besin maddelerin sıvı ya da mükemmel bir çözülüm özelliğine sahip olması gerekir. Hızlı bir şekilde parçalanabilmeli ve bitki için kullanılabilir duruma getirilmelidir. BioSevia tüm şart ve koşullara uyum sağlamaktadır.

BioSevia, tüm Avrupa ülkelerinde geçerli olarak kabul gören Fransa Hükümeti ve Avrupa Birliği tarafından onaylanan resmi kurum olan Qualité France SA tarafından belgelendirilmiştir.

Benzer Ürünler